top of page

MIEŠACIE KOTLE-KVALITA A ERGONÓMIA BEZ KOMPROMISOV

BEZPEČNÉ POHODLNÉ VARENIE


Práca vo veľkokapacitnej kuchyni je náročná, s ťažkým zdvíhaním, horúcimi nádobami a veľkými objemami, ktoré predstavujú výzvu každý deň.

50 ROKOV VYLEPŠOVANIA TECHNOLÓGIE.

Getinge Storkök pôsobí v tomto sektore od roku 1967 a v súčasnosti je popredný výrobca výklopných miešacích kotlov pre veľké kuchyne. Sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov s použitím najmodernejších technológií.

PRODUKTY, KTORÉ DOKÁŽU VIAC Sklápacie varné kotle s miešadlom sú ako stvorené na prípravu pokrmov ako sú polievky, omáčky, kaše, pudingy, krémy, ľahké cestá a rôzne vývary a nápoje. Automatické miešanie uľahčuje prácu obsluhe, zaisťuje rovnomerné varenie pokrmov a obmedzuje navarovanie a pripekanie. Miešadlo môže slúžiť napr. na rozšľahanie zemiakovej kaše z uvarených zemiakov, vymiešanie krémov alebo hnetenie ľahkých ciest.


INTELIGENTNÉ VARENIE A OPEKANIE Funkcia varenia využíva dvojité výstupné fázy a presné meranie teploty, čo umožňuje rýchly ohrev, po ktorom nasleduje nastavená rovnomerná teplota.

KONTROLA TEPLOTY JADRA Rozhodujúca je teplota samotného jedla pre automatický systém pri varení a chladení s reguláciou teploty jadra, čo je ideálne pre potraviny ktoré sa ľahko prevaria. Senzor, ktorý meria teplotu produktu riadi varenie alebo chladenie. Nevyhnutná je aj kontrola teploty jadra pre záznam a sledovanie prostredníctvom Getinge Storkök's riadiacim program pre HACCP, gs-doc™.

LED OSVETLENIE Jedinečná novinka verzie M5 Maxi - LED osvetlenie vo veku kotla poskytuje dokonalý prehľad cez kontrolnú mriežku, keď je veko zatvorené. Toto umožňuje pracovať oveľa efektívnejšie, pretože už nie je potrebné veko otvoriť, aby ste skontrolovali proces varenia a potom znovu spúšťať miešadlo po jeho zatvorení.

OVLÁDANÉ NAKLÁPANIE Všetky sklopné kotle rady M5 sú dodávané s elektronicky riadeným naklápaním. ART - (Automatic ReTilt) automaticky nakloní kotol a uľahčuje vyprázdnenie do všetkých typov nádob s extrémnou presnosťou.

PRESNÉ PLNENIE VODOU Plnenie vody je elektronické, riadené cez prietokomer, objem vody je zobrazený na novom grafickom displeji. Okrem toho je možné vodu kedykoľvek doplniť ručne pomocou špeciálneho tlačidla umiestneného mimo displeja.

VÝKONNÉ MIEŠANIE Miešadlo má šesť prednastavených programov (od 5 do 155 ot./min.), od jemného miešania až po vysokorýchlostné miešanie pri šľahaní.

EFEKTÍVNE CHLADENIE Funkcia chladenia využíva obyčajnú studenú vodu na ochladenie parného plášťa sklopnej nádoby kotla. Chladenie je elektronicky riadené, zaisťuje maximálne využitie vody a podstatné úspory vody v porovnaní s tradičnými systémami.

PROGRAMOVANIE A NASTAVENIA Elektronický riadiaci systém kotla s prehľadným dotykovým displejom s funkciou programovania, ktorá umožňuje rôzne ukladať programy do jeho pamäte, čo zjednodušuje a zlepšuje účinnosti procesu varenia.


7 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

コメント

5つ星のうち0と評価されています。
まだ評価がありません

評価を追加
bottom of page