Gastro Global s.r.o.

Už viac ako 20 rokov

 

skúseností

PORADENSTVO  -  PROJEKCIA  -  DODÁVKA  -  MONTÁŽ  -  SERVIS  -  PROFILAKTIKA

Vážení obchodní partneri,

vítame Vás na stránkach spoločnosti GASTRO GLOBAL. Ponúkame Vám fakty a informácie s cieľom napomôcť Vášmu rozhodnutiu stať sa novým klientom našej spoločnosti. Výsledky práce našich výrobných, obchodných partnerov a celého našeho kolektívu nám pomohli vybudovať si významné postavenie na Slovensku aj u partnerov v strednej Európe. Výsledkom zodpovedne odvedenej práce sú úspešne odovzdané ako aj pripravované projekty gastronomických prevádzok na Slovensku, v Ázií, na Ukrajine, Nemecku, Rakúsku, Korzike a Ruskej federácií. Aktívna práca v oblasti poradenstva, projekcie a schopnosti úspešného obchodovania s cieľom vytvárania si dobrých referencií o sebe - je cestou k novým zákazkam a projektom. Maximálne uspokojovať požiadavky našich zákakazníkov - je hnacím motorom spoločnosti do budúcnosti.

Peter Kašuba
konateľ spoločnosti

Gastro Global s.r.o. sa špecializuje na dodávky kompletných technologických liniek, zariadení a gastrodoplnkov pre prípravu, prepravu a výdaj jedál a nápojov.

Portfólio firmy :

  • Varné zariadenia (sporáky, varné kotle, konvektomaty, variče cestovín, vodné kúpele, panvy, stoličky...)

  • Strojné zariadenia (roboty, mixéry, kutre, škrabky, rezačky chleba, mäsomlynčeky, nárezové stroje, stroje na hot-dog, gril na gyros a kurčatá, opekače klobás...)

  • Zariadenia na výdaj stravy (vodné kúpele, výdajné vozíky, zásobníky na taniere, režony, termoporty, varnice, prepravné vozíky, udržiavace skrine...)

  • Umývacie zariadenia (umývačky skla, bieleho a čierneho riadu, pásové umývačky...)

  • Ostatné zariadenia (lávové grily, opekacie platne, palacinkovače, fritézy, salamandre, váhy, vyhrievané vitríny, shafingy, šalátobary, mikrovlnné rúry, drviče ľadu, výrobníky ľadovej drte, čeriče nápojov, ohrievače šálok, krájače zeleniny...)

  • Nerezový nábytok (stoly, drezy, police, skrinky, regály, vozíky na gastronádoby, príbory a tácky, výčapné pulty, výlevky...)

  • Pizza zariadenia (pizza pece, miesiče, vyvalovačky cesta, chladené pizza stoly, saladety, pizza doplnky – lopaty, formy na pizzu, prepravné tašky, krájače, valčeky...)

  • Zariadenia mäsiarstva (profesionálne zostavy chladiacich a neutrálnych vitrín, regálov a pultov. Príslušenstvo k vitrínam. Moduly pre prezentáciu rýb na ľade...)

  • Chladiace a mraziace zariadenia (barové chladiace stoly a modulové zostavy, chladničky, chladiace a mraziace boxy, veľkokapacitné výrobníky ľadu, šokery, chladiče fliaš, stolové snack a cukr. vitríny...)

  • Doplnky (sklo, porcelán, nerezový riad, príbory, nože, podnosy, cedníky, nerez konvičky, misky, zásobníky na müsli, stojany na ovocie, držiaky šunky, pekáče, panvice, gastronádoby, naberačky, plastové a drevené dosky...)

Akciový tovar  -% :

Obchodní partneri :

Prevádzkové hodiny

Pondelok - Piatok: 8:00 - 15:00
Sobota: zatvorené
Nedeľa: zatvorené

Kontakt

Kollárova 73, 036 01 Martin, Slovakia

043/430 25 21-3

0903 744 282        0903 566 063